כרמלים

ספרי אמנות לילדים מבית ינקו דאדא

ספרי אמנות מקסימים לילדים מבית ינקו דאדא

3 ספרי אמנות לילדים | הוצאה והפקת מוזיאון ינקו-דאדא, עין הוד

מחיר: 65 ש"ח לספר  | 2 ספרים: 110 ש"ח | משלוח: 25 ש"ח

אחרי הקנייה באתר תיאום משלוח בטלפון 054-4577762

א-ב דאדא –  כתב טל חן | איורים טל בבלי: מילון מונחים מתוך זרם הדאדא המיועד לילדים. הספר מציע מסע היכרות עם תנועת הדאדא, תוך כדי עליה בשלבי סולם ה א'-ב' דאדא. לציון 100 שנה לתנועת הדאדא, הפיק מוזיאון  ינקו דאדא ספר ילדים – "א-ב דאדא" המסביר מה זה דאדא. "דמיינו עולם שבו אנו מציירים בלי צבעים, מנגנים בלי כלי נגינה, שרים בלי מילים, רוקדים, משתוללים, "שוברים את הכלים"פורצים גבולות ועושים הכל לא כפי שאחרים מצפים. דאדא הוא שם שבחרה קבוצת אמנים ואמניות שאמרו שנמאס לנו לעשות דברים הגיוניים וצפויים ואמנות שמובנת בקלות. הדאדאיסטים רצו לעצבן ולהרגיז במחאה ובתגובה למה שהתרחש סביבם. הספר מציע לצאת למסע היכרות עם חבורת פורצי דרך באמנות המאה העשרים תוך כדי עליה בשלבי סולם הא'-ב' דאדא.

הקוסם מגבעת דאדא | כתב: טל חן  איורים: טל בבלי: יום אחד בא לארץ מסגרץ אורח / עם שתי עינים מאירות ואף שזורח / חבוש כובע מצחיק ועם מכנסים קצרים / בצד אחד צבעוניים ובשני אפרים / וכל תושבי ארץ מסגרץ עמדו משתאים / הוא נראה לא שיך – הוא נראה לא מתאים.זהו סיפור על הדברים הנפלאים שניתן לעשות באמצעות מספריים, דבק, מכחול, שרביט קסמים אחד ושפע דמיון ויצירתיות. סיפור על קבלת השונה והמוזר, על המצאות וחלומות, ובעיקר על האופן שבו אמנות יכולה לשנות את העולם. הסיפור מציג בצורה משעשעת את אופני היצירה של תנועת האמנות דאדא ומעודד את הקורא לחשיבה יצירתית מחוץ למסגרת.

זקנשפם ושפמזקן | כתב טל חן  איורים: עפר יעקבי: כשמשהו מסביב נראה לי ככה סתם שתקן ומנומנם או לא מעודכן, אז אני יכולה להוסיף לו קשקוש של זקןשפם או קישוט קטן של שפםזקן. לכל אחד מאיתנו יש את הכח הזה, להפוך דברים לאחרים לגמרי. זה דורש מאיתנו רק קצת יצירתיות וטיפ-טיפה של אומץ – ואז, בנגיעה קלה אנחנו יכולים לפרוץ את הגבולות ולשנות את הכל. הספר "שפמזקן וזקנשפם" מייצר גשר בין זרם הדאדא ויצירת אומנות אחת חשובה במיוחד לבין עולמם הפנימי של ילדים.  הספר מגלה לילדים את סוד היצירתיות ומזכיר להם לאפשר לדמיין את הכל, גם אם נדמה שמסביב לא תמיד נותנים לך מספיק תשומת לב, או לא בדיוק מבינים.

לרכישת ספרים כנסו לקישור הבא:

https://eventbuzz.co.il/lp/event/daadaa